25th Apr Match  
10:15 1/2 Michael Linzer v Petru Alexandru Lun... 6/4 6 >
11:15 6/4 Johannes Haerteis v Bastian Trinker 1/2 6 >
11:30 1/2 Horansky, Filip v Kanar, Jonathan 6/4 4 >
11:30 6/4 Wikkerink, Janneke v Maheta, Eetee 1/2 4 >
11:45 2/7 Joao Domingues v Andre Gaspar Murta 5/2 6 >
11:45 4/9 Vlad Victor Cornea v Vitaliy Sachko 13/8 6 >
11:45 1/4 Nuno Deus v Jose-Ricardo Nunes 11/4 6 >
12:00 1/4 Philipp Oswald v Aleksandre Metreveli 11/4 6 >
12:00 1/2 Marie Bouzkova v Martina Borecka 6/4 6 >
12:00 8/11 Marco Cecchinato v Filippo Volandri EVS 6 >
12:00 1/4 Kateryna Bondarenko v Pernilla Mendesova 11/4 6 >
12:00 1/2 Giner, Marc v Puget, Adrien 6/4 4 >
12:00 5/2 Suomalainen, Piia v Garcia Perez, Georgina 2/7 4 >
12:30 6/4 Caroline Wozniacki v Simona Halep 8/15 6 >
12:30 1/5 Kei Nishikori v Martin Klizan 7/2 6 >
12:30 7/10 Gasparyan, Margarita v Pliskova, Kristyna 21/20 4 >
12:45 5/2 Guillermo Garcia Lopez v Gael Monfils 3/10 6 >
13:00 17/5 Philipp Davydenko v Michael Berrer 2/11 6 >
13:00 1/6 Lourdes Dominguez Lino v Olga Savchuk 7/2 6 >
13:00 23/20 Eysseric, Jonathan v Guez, David 8/13 4 >
13:30 1/2 Vera Dushevina v Risa Ozaki 6/4 6 >
13:30 19/20 Anna Lena Friedsam v Ons Jabeur 4/5 6 >
13:30 21/10 Marketa Vondrousova v Andrea Hlavackova 1/3 6 >
13:30 8/11 Koehler, Maria Joao v Versteeg, Kelly EVS 4 >
13:45 4/7 Dimitar Kuzmanov v Michael Venus 13/10 6 >
13:45 6/4 Sarp Agabigun v Fedor Chervyakov 1/2 6 >
13:45 1/6 Teimuraz Gabashvili v Aldin Setkic 7/2 6 >
14:00 13/8 Olivia Rogowska v Maryna Zanevska 4/9 6 >
14:00 1/4 Alberta Brianti v Ankita Raina 11/4 6 >
14:00 8/15 Elitsa Kostova v Stephanie Foretz Gacon 11/8 6 >
14:00 1/6 Matthias Bachinger v Mikhail Ledovskikh 7/2 6 >
14:00 10/3 Tiago Lourenco v David Marrero 1/5 6 >
14:30 6/4 Alison Riske v Laura Siegemund 1/2 6 >
14:30 21/20 Barrere, Gregoire v Bourgue, Mathias 7/10 4 >
14:45 4/5 Florian Fallert v Filip Veger 19/20 6 >
14:45 2/1 Philipp Petzschner v Gerald Melzer 4/11 6 >
15:00 1/10 David Ferrer v Pablo Andujar 6/1 6 >
15:00 1/4 Elizaveta Kulichkova v Michaella Krajicek 11/4 6 >
15:00 8/13 Aguilar, Jorge v Beretta, Duilio 23/20 4 >
15:15 5/2 Petr Michnev v Vaclav Safranek 2/7 6 >
15:15 3/10 Libor Salaba v Martin Schulhauser 12/5 6 >
15:30 6/4 Guido Pella v Blaz Rola 1/2 6 >
15:30 12/5 Elena Bogdan v Olga Govortsova 3/10 6 >
15:30 2/11 Ana Konjuh v Nina Zander 17/5 6 >
15:45 2/1 Tobias Simon v Maxim Dubarenco 4/11 6 >
17:30 2/9 Angelique Kerber v Madison Brengle 16/5 6 >
17:30 6/4 Orlando Luz v Germain Gigounon 1/2 6 >
19:00 2/1 Kevin King v Rajeev Ram 4/11 6 >
21:00 1/3 Jason Jung v Connor Smith 9/4 6 >

Our Cookie Policy At Boylesports, we use cookies to provide you with the easiest and fastest online experience.Find out more